O nas

Poznajmy się bliżej

Twoja sprawa naszym priorytetem

Adwokat Radosław Krakowiak jest członkiem Świętokrzyskiej Izby Adwokackiej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w czołowych Kancelariach Adwokackich na terenie całego kraju. Doświadczenie w sprawach karnych zdobył w jednej z największych kancelarii karnych Mecenasa Macieja Sobczyka. Doświadczenie w sprawach cywilnych zdobywał w kancelarii Mecenasa Piotra Wojcieszka. Praktykował również w Prokuraturze Rejonowej w Kielcach. Jako pracownik Sądu Okręgowego w Warszawie zajmował się sprawami rozwodowymi. Doświadczenie w prawie pracy zdobył jako specjalista ds. kadr i płac jednej z największych firm w województwie świętokrzyskim.

Główne obszary praktyki

Obsługa prawna firm

W ramach obsługi prawnej firm pomagamy naszym kontrahentom odnosić liczne sukcesy. Analizujemy umowy oraz sporządzamy opinie prawne. Czasami gruntowne przeanalizowanie umowy umożliwia przedsiębiorcom uniknięcie niekorzystnych klauzul np. niekorzystnych zakazów konkurencji czy kar umownych.

Prawo karne

W ramach prawa karnego pomagamy naszym Mocodawcom, którzy weszli w konflikt z organami ścigania. W przypadku tzw. „twardych” dowodów pomagamy osiągnąć najkorzystniejszy wyrok.

Prawo cywilne

Odnośnie prawa cywilnego prowadzimy Naszym Mocodawcom skomplikowane sprawy sądowe dążąc maksymalnie do osiągnięcia najkorzystniejszego rezultatu.

Opisz swoją sprawę

Opinie od naszych klientów

Prezentujemy Państwu opinie, które zdobyliśmy od naszych zadowolonych Mocodawców.

Kancelaria bardzo mi pomogła w mojej sprawje rozwojowej. Był to najtrudniejszy okres w moim życiu. Dzięki pomocy i wsparciu kancelarii jakoś przetrwałam to wszystko . Polecam.

Marta

Pełen profesjonalizm oraz ogromne zaangażowanie w powierzone sprawy. Polecam każdemu poszukujacemu dobrego adwokata w Kielcach.

Mariola

Kancelaria jak najbardziej zasługuje na pozytywną opinie. Byłem zmuszony wziąść sobie adwokata do beznadziejnej sprawy. Dzięki pomocy prawnej uzyskanej w tej kancelarii wszystko skończyło się dobrze. Także polecam wszystkim w potrzebie….

Mateusz

Pracujmy razem

Porozmawiajmy - Zadzwoń